







2 339 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novator |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,2 кг |
| Вид | Шезлонги |
| Высота спинки | 72 см |
| Габарити в складеному вигляді | 126х64х20 см |
| Гарантийный срок | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Материал конструкции | MELANGE 600D.PVC.FBB |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Тип | Складний |
| Ширина | 45 см |