



859 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novator |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,4 кг |
| Гарантийный срок | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розміри | 200 х 150 см |
| Розміри в складеному вигляді | 39х18х7 см |
| Тип | Простий |
| Ткань | MELANGE 600D.PVC.FBB |
| Цвет | Голубий |