







2 339 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,2 кг |
| Вид | Шезлонги |
| Висота спинки | 72 см |
| Габарити в складеному вигляді | 126х64х20 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал конструкції | MELANGE 600D.PVC.FBB |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Тип | Складний |
| Ширина | 45 см |