Вибираємо чохол для вудилищ
У кожного рибалки є великий асортимент різних вудилищ, тому важливо зробити правильний вибір чохла або тубуси для них. Адже улюблене коштує чимало, а пошкодити його при транспортуванні буде дуже прикро. І тоді улюблене заняття буде опечалено таким неприємною подією. Всі чохли для вудилищ можна розділити на дві категорії: жорсткі чохли, тубуси і м'які моделі.
Жорсткі моделі
Дані чохли бувають самі різноманітні і відрізняються як по діаметру і довжині, так і по щільності матеріалів. Від довжини і діаметра залежить, яка кількість і які види вудок ви зможете вмістити в чохол. Перш ніж придбати тубус, переконайтеся, що він повністю відповідає вашим вимогам. Хороші і недорогі жорсткі моделі пропонує торгова марка Select.
Підстава жорсткого чохла закривається пластиком, який виготовлений за типом заглушки. У торцях тубуса може бути ущільнювач, який не допустить пошкодження вудилища. В середині деяких тубусів можуть бути додаткові вставки з поролону. Вони додатково захищають вудилища від різних пошкоджень. Такі чохли для вудок трохи важче.
М'які види чохлів
Дані вироби виконуються з міцної матерчатою тканини з водовідштовхувальним поверхнею. Для ребер конструкції можуть застосовуватися пластикові вставки, які надають чохлу додаткову жорсткість.
Мягкие чехлы для удочек застегиваются на змейку, которая проходит вдоль всей поверхности чехла. Все модели мягких чехлов удобны тем, что имеют меньший вес, по сравнению с жесткими тубусами, что дает возможность перемещаться с ними на большие расстояния.
Выбирая чехлы для удочек, в первую очередь следует точно определить, какое число снастей вы думаете использовать и хранить в них.
Если у вас большое количество удилищ, стоит приобрести модель с несколькими отсеками или дополнительными фиксаторами. Благодаря им вы сможете закрепить каждый предмет отдельно.
Обов'язково звертайте увагу на матеріал, з якого зроблений чохол. Бажано, щоб він був максимально щільним. Перегляньте на наявність додаткових відділень, в які можна розмістити різні дрібниці. Не забувайте: чим довше тубус, тим незручніше його транспортувати. Тому купуйте чохол безпосередньо під довжину ваших вудилищ. Не варто гнатися за довгими чохлами і купувати їх «з запасом».
При отриманні чохла уважно огляньте кріпильні деталі, перевірте якість замків і петель.
- Надувний човен. Правильне зберігання – запорука справності!Якщо надувне плавальний засіб неправильно зберігати, його експлуатаційний термін значно скоротиться.
- Рибалка взимку. Як ловити головня?Найкращим часом для лову головня вважається літо, однак, при правильному підході зловити цю рибу вдається навіть взимку, коли водойма покрыва