







33 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 148 x 79 x 33 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість гравців | 2-4 |
| Розміри | 143 х 125 х 88 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |