









2 799 ₴
Розкладне ліжко Ranger Comfort Lux з 6 ніжками - це комфортна туристична розкладачка для сну та відпочинку, яка поєднує переваги військових польових ліжок та професійних коропових розкладачок. Модель чудово підходить для кемпінгу, риболовлі, ночівель у наметі, відпочинку на дачі або використання як додаткове спальне місце вдома.
Завдяки продуманій конструкції розкладачка легко трансформується у шезлонг, що дозволяє не лише спати, а й напівлежати, відпочивати або засмагати на природі. М’який вбудований матрац і подушка забезпечують високий рівень комфорту навіть без додаткових підкладок.
Посилений металевий каркас витримує навантаження до 150 кг, а 6 опорних ніжок гарантують стабільність навіть на нерівній поверхні. Для додаткової жорсткості ніжки фіксуються спеціальним ременем.
Розміри у розкладеному вигляді:
Розмір спального місця:
Режим шезлонга:
Розмір подушки: 31×55 см
Розміри у складеному вигляді:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 5 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 850 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 680 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 185 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка для відпочинку | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |