
2 500 ₴
Кількість тамбурів
2
Матеріал зовнішнього тенту
Поліестер 75DX75D 190T RipStop
Матеріал внутрішнього тенту
100% дихаючий поліестер 68DX68D 190T
Матеріал дна
Поліетилен PE 120 г/м3 (армований терпаулінг)
Каркас
Fiberglass 7.9 мм
Водостійкість
Тент - 4000 мм в.ст., Дно - 10000 мм в.ст.
Матеріал кілочків
Сталь 3.8 мм x L18 см
Кількість місць
2
Форма
Півсфера
Довжина тамбурів
50 см і 50 см
Розмір
210x150x120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 120 см |